En İyi Türk Romantik Filmleri 2022

Bu sayfa düzenli olarak güncellenmektedir. Abone olun, böylece yeni önerileri kaçırmazsınız. "En İyi Türk Romantik Filmleri 2022" listesi aşağıdaki parametrelere sahip filmleri içerir. Tarz: romantik. Hikaye: hastalık, ölümcül hastalık, evli, Aşk, Türk ve Farsça. Tür: Romantik, Komedi ve Dram. Ülke: Türkiye ve İran.
En İyi Türk Romantik Filmleri 2022
En İyi Türk Romantik Filmleri 2022
En iyi Filmleri: Aşk Taktikleri (2022), Osman Sekiz (2022), Sen Yaşamaya Bak (2022), Aşkın Ömrü (2022), Mest-i Ask (2022).
Tip:
Dizileri
Yıl:

En İyi Filmleri listesi

Aşk Taktikleri (2022)
Tür: Romantik
Ülke: Türkiye
Süre: 97 min.
Tanıtım: Bir reklam yöneticisi ve bir moda tasarımcısı-blog yazarı aşka inanmazlar, bu yüzden diğerinin tepetaklak olmasını sağlamak için alışılmadık taktiklerle iddiaya girerler.
alakalı mı?
 8.9
 235
Osman Sekiz (2022)
Tür: Komedi, Fantezi, Romantik
Ülke: Türkiye
Süre: 112 min.
Tanıtım: Agorafobi, panik bozukluk hastalığı sebebiyle şehrin epey uzağındaki eski bir konak olan evinden çıkamayan, insanlarla yüz yüze gelmekte zorlanan ve sosyal ortamlara giremeyen Osman, daha huzurlu bir yaşam için buradan taşınmaya karar ...
Hikaye: hastalık
alakalı mı?
Sen Yaşamaya Bak (2022)
Tür: Komedi, Dram, Aile, Romantik
Ülke: Türkiye
Süre: 104 min.
Tanıtım: Bekâr bir anne olan Melisa hastadır ve çok az ömrü kalmıştır. Bu kısa sürede hem fırtına gibi bir aşk yaşayıp hem de oğlu Can'ı emanet edebileceği bir adam bulabilecek mi?
Hikaye: ölümcül hastalık
alakalı mı?
Aşkın Ömrü (2022)
Tür: Romantik
Ülke: Türkiye
Tanıtım: Anıl bu zamana kadar kadınlar tarafından kullanılmıştır. Anıl çok saf olduğu için okuldan en yakın arkadaşı olan Korkmaz buna bir çare düşünmektedir. Artık Anıl’ın kullanılmasını istemeyen Korkmaz eşi Melis’in arkadaşı ...
Tarz: romantik
Hikaye: evli, Aşk
alakalı mı?
Film listeleri
Mest-i Ask (2022)
Tür: Dram, Tarihi, Romantik
Ülke: Türkiye, İran
Hikaye: Türk, Farsça
alakalı mı?